Przepraszam.

Właśnie wróciłam z Londynu i  zdecydowałam, że nie będzie drugiej części historii Naomi i Harrego. To opowiadanie było pisane z serca, a kontynuacja jego byłaby dla mnie czymś ważnym, lecz nie potrafię. Przepraszam. 
Mam dużo problemów i nie radzę sobie z nimi. Zawsze chciałam wierzyć, że po śmierci bliskiej osoby każdy kolejny dzień, miesiąc będzie łatwiejszy, ale dla mnie nie jest i może dlatego tak się dzieję, ale z przykrością mówię, że nie napiszę już  żadnej nowej historii. Być może za kilka miesięcy coś we mnie ożyję i będę potrafiła coś napisać, a dziś... czuje się wypalona.  Może to czas skończyć z pisaniem i zacząć walczyć o lepsze życie. Tak czy siak, dziękuje wszystkim że byliście tu ze mną na tym blogu, wierząc we mnie i jakimś cudem podobało wam się to co pisałam. Dziękuje!
Kocham was :*

Komentarze

 1. Będę tęsknić ;) Nie martw się, napewno będzie dobrze, nie od razu, ale stopniowo. Twoje opowiadanie zmienio moje nastawienie do życia, mam nadzieje, że poradzisz sobie z problemami. Wierzę w Ciebie mocno <3 Jeżeli napiszesz nowe opowiadanie, napewno je przeczytam, bo zaszczyt czytać takie cudo. Pisanie to twój talent i mam nadzieje, że kiedyś do niego powrócisz, ponieważ piszesz o prawdziwych uczuciach. Życzę powrotu do normalnego życia ;) Dobranoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje! x Nawet nie wiesz ile znaczą dla mnie twoje słowa - bardzo dużo! Całuje x

   Usuń
 2. Na pewno za jakiś czas się ułoży. Będę cierpliwie czekać na jakiekolwiek informacje z twojej strony. Mam nadzieję, że któregoś dnia powrócisz z nowymi pomysłami i weną, która się długo utrzyma. Pozdrawiam i życzę miłego powrotu. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda :( ale to twoja decyzja a ja nie będę cię zmuszać ponieważ w myśl pewnego cytatu :"Gdyż to, co koń czyni pod przymusem, czyni bez zrozumienia; i nie ma w tym piękna, tak jak nie ma piękna w bitym i zmuszanym do tańca tancerzu."( tak, jestem jeźdźcem :D) nie byłoby w tym nic pięknego. A wiec żegnam cię gorąco i mam nadzieję że ułoży ci się w życiu, ale pamiętaj jedno : Ludzie z pasją i talentem są najwięcej warci ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Nieee ;C Szkoda że kończysz tego bloga bo był to najlepszy imagin ;** Ale sanuje twoja decyzję Zeganj ;** Również cię kocham i tego imagina <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Oh no szkoda :( Ale rozumiem Cie :) Uwielbiam to ff ♥ Bede tesknic za Twoimi ff ♥
  Kocham x

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda ;( będę tęsknić za ich historią :'(

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam! W ankiecie na Blog Miesiąca na stronie internetowy-spis.blogspot.com ten blog zajął trzecie miejsce, a więc zgodnie z regulaminem konkursu jego autor powinien dołączyć do komisji konkursowej, której zadaniem będzie ocenić 12 blogów startujących w ankiecie Blogu Roku. Czy podejmiesz się tego zadania? Prosimy o odpowiedź mailową (internetowy.spis@autograf.pl) do 15.12.2015 r. Brak odpowiedzi zostanie uznany za odmowę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz